راه اندازی کسب و کار اینترنتی

آکادمی کسب و کار اینترنتی وبکیما مجموعه ای از آموزش وردپرس از قبیل نصب وردپرس ، آموزش های ویدیویی وردپرس و دوره های آموزشی وردپرس است ، قالب وردپرس از قبیل انواع قالب وردپرس فروشگاهی ، شرکتی ، شخصی ، فروش فایل و غیره و همچنین افزونه وردپرس از قبیل افزونه های وردپرس برای بهینه سازی سئو و سرعت وردپرس ، افزونه های امنیتی وردپرس ، افزونه های پروفایل ساز ، افزونه های صفحه ساز گرافیکی و غیره است ،آموزش های راه اندازی انواع سایت و کسب و کار اینترنتی ، آموزش سئو و بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو از قبیل گوگل ، آموزش طراحی سایت های حرفه ای و مدرن و خدمات کانفیگ امنیتی وردپرس برای جلوگیری از نفوذ هکرها به سایت های وردپرسی و همچنین خدمات طراحی انواع طراحی سایت های فروشگاهی ، شرکتی و شخصی و هر مدل سایت که شما بخواهید است که به راه اندازی انواع کسب و کار اینترنتی کمک می کند.
سئو وردپرس یک مبحث گسترده و حرفه‌ای است و شما برای پیشبرد سئوی سایت وردپرسی خودتان هم باید با سئو آشنا باشید هم با وردپرس. وردپرس یک سایت ساز حرفه‌ای و رایگان است، و بهبود سئوی آن کاری غیر ممکن نیست، نگران نباشید.
اگر می‌خواهید به پرسش سئو وردپرس چیست پاسخ دهم، باید بگویم سئوی سایت وردپرسی یعنی تمام کارهای بهینه‌سازی درون سایت وردپرسی را انجام دهید، چه این کار را با افزونه‌های سئو انجام دهید چه خودتان دستی مشغول کار شوید.
البته که سئو حرفه‌ای وردپرس را باید از متخصص‌های وردپرس بخواهید. یک متخصص سئو وردپرس در ابتدا سایت شما را آنالیز می‌کند، از ابزارهای تجزیه و تحلیل استفاده می‌کند تا بتواند به اطلاعات کاملی از سایت دست پیدا کند.
رسیدگی به وضعیت بهینه سازی سایت کار یک متخصص است و شما باید یک متخصص برای بهینه سازی سایت خود استخدام کنید، یا اینکه از آموزش‌های رایگان سئو سایت وبکیما استفاده کنید تا با اصول سئو کاملا آشنا شوید. بهمین خاطر پیشنهاد می‌کنم اگر نمیدانید سئو چیست ؟
از مقاله معرفی شده شروع کنید سپس با این راهنما ادامه دهید، اگر هم میدانید سئو چه اهمیتی دارد، سفت بچسبید که میخواهیم سئوی سایت وردپرسی‌تان را زیر و رو کنیم (:
منبع :
سئو وردپرس آکادمی وبکیما

۱۶۱ نکته راه اندازی کسب و کار اینترنتی
در این مقاله از آکادمی کسب و کار اینترنتی وبکیما می خواهیم ۱۰ نکته اول را از ۱۶۱ نکته برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی بیان کنیم. پس تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.
بخش یک: طراحی یک سایت کسب و کار
درس شماره ۱ ساخت یا طراحی هر کسی می تواند یک سایت" بسازد" اما هر کسی نمی تواند یک سایت" طراحی" کند. طراحی سایت تنها ساخت گرافیک های زیبا و جذاب نیست. طراحی سایت تنها ساخت یک سایت با وردپرس نیست ! در طراحی یک سایت عوامل مهمی همچون" روانشناسی رنگها"، " نحوه چیدمان گرافیک"، "نمایش موثر متنها"، "اندازه گرافیک" و چندین عامل مهم دیگر دخیل هستند. وجود هر یک از این عوامل به تنهایی نمی تواند یک سایت را حرفه ای جلوه دهد. درس شماره ۲ قانون رنگها قانونی برای اینکه از چه رنگهایی باید در سایت خود استفاده کنید وجود ندارد. هر چند رنگ سایت شما گویای زمینه کاری سایت شما است. به عنوان مثال توصیه می شود برای سایت های تفریحی و شاد از رنگهای شاد مانند زرد، نارنجی، سبز، صورتی یا بنفش استفاده کنید. یا برای سایت شرکت، رنگهای آرام مانند آبی، خاکستری، سفید و مانند آن را به کار ببرید. دوباره تاکید می کنیم شما اجباری در استفاده یا عدم استفاده از یک طیف رنگی خاص برای سایت خود ندارید. اما هرگز فراموش نکنید که رنگ بازتاب کننده موضوع سایت شماست. اگر ممکن است همواره از ۳ تا ۵ رنگ در هر صفحه استفاده کنید. استفاده از رنگهای زیاد و متنوع باعث می شود که ناخود آگاه چشم کاربر به سمت آنها کشیده شده و توجه کاربر را از موضوع اصلی دور نماید. 

T